Preskočiť na obsah

Cenník

Žijeme v dobe, keď každý sa orientuje na vytvorenie správnej cenovej ponuky. Ale aká je tá správna cenová ponuka? Ponúka Vám niekto veľmi nízke ceny? Alebo sú príliš drahé? Nuž, počítajte s tým, že služby sú primerané k cenám. Naše služby sú tiež vyjadrené v cenách, no cenník, ktorý je na rok 2022 navrhnutý je orientačný. Používa sa na orientáciu a kategorizáciu našich služieb a našich cien. Presný, na mieru šitý cenník dostanete po konzultácii, aby sa Vaše predstavy stretli s našimi.

Ceny pre jednoduché účtovníctvo a pre podvojné účtovníctvo


Celková hodnota vyúčtovania môže obsahovať paušálny poplatok na účtovný rok a poplatok pri daňovom priznaní elektronickou formou, čoho súčasťou je autorizácia a sním súvisiace činnosti v mene klienta. Cena je podmienená a vyčíslená na základe toho, či účtovná jednotka je DPH platcom alebo nie.


Skratky v cenníku
JU – jednoduché účtovníctvo
PU – podvojné účtovníctvo
Pre lepšiu orientáciu si viete stiahnuť náš cenník v PDF formáte.
Cenník je platný na rok 2022


Zamestnancov zohľadňujeme podľa zmluvy, mesačne podľa počtu alebo hromadne jednotným paušálnym poplatkom.


V pozadí ceny je množstvo práce

Našim cieľom je orientovať sa na potreby zákazníka. Preto celkové podmienky fakturácie sú vždy prerokované a upravené na základe dohody medzi našou spoločnosťou a partnermi.

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej prívetivosti. Ďalším používaním webovej stránky s tým súhlasíte.