Preskočiť na obsah

Každý hľadá toho správneho účtovníka

Podnikatelia hľadajú toho ideálneho účtovníka. Ale čo potrebujú? Potrebujú niekoho, kto:

Nuž, je to veľa práce!

Ak to nestíhate oplatí sa prijať externého spolupracovníka, účtovnú firmu, ktorá to za Vás vyrieši.

PC

Jednoduché účtovníctvo

Účtovanie pre FO, živnostníkov. Účtovanie príjmov a výdavkov, evidencia účtovných kníh, vyhotovenie výkazov a podanie výkazov. Evidencia skladov a dlhodobého majetku. Vyhotovenie a podanie daňového priznania. Elektronická komunikácia s finančnou správou.

kalkulačka

Podvojné účtovníctvo

Komplexné vedenie účtovnej evidencie v sústave podvojného účtovnícta pre fyzické a právnické osoby. V našich službách máme zahrnuté formálnu kontrolu faktúr, pokladničných a bankových dokladov, integráciu interných dokladov, skladových dokladov a dlhodobého majetku. Vyhotovenie a podanie daňového priznania. Elektronická komunikácia s finančnou správou .

bookkeeper

Mzdová agenda

Naša spoločnosť ponúka evidenciu zamestnancov podľa vnútorných predpisov a kompletné spracovanie miezd. Vypracujeme súhrnnú mesačnú rekapituláciu miezd, pripravíme prevodné príkazy, spracujeme výkazy pre zdravotné poisťovne a sociálnu poisťovňu a zabezpečíme elektronickú komunikáciu. Vykonáme ročné zúčtovanie dane z príjmov zamestnancov, spracujeme výkazy a prehľady pre daňový úrad. Zabezpečíme elektronickú komunikáciu a zastupovanie so všetkými štátnymi inštitúciami.

iphone

Poradenstvo

V rámci našich služieb ponúkame celoročné poradenstvo, mentoring pre podnikateľov, ktorí potrebujú riešiť špeciálnu problematiku, či sa tto bude týkať daňového priznania, postupu zaúčtovania alebo iných účtovných a administratývnych témach alebo mzdovej evidencii. Ponúkaný mentoring je automatický a bezplatný pri ročnej spolupráci, no dá sa aj zvlášť objednať – v tomto prípade sa treba osobne dohodnúť.

“Nemôžete sa jednoducho opýtať zákazníkov, čo chcú a potom sa to pokúsiť zostaviť.

V čase, kedy to budete mať hotové, už budú chcieť niečo iné.”

Steve Jobs

Táto webová stránka používa súbory cookie na zlepšenie používateľskej prívetivosti. Ďalším používaním webovej stránky s tým súhlasíte.